Jak dołączyć

JAK DOŁĄCZYĆ

refinance
Karta Pass to okazja do dopełnienia działalności autopromocyjnej każdej firmy. Jej mechanizm - program stałych obniżek i rabatów dla klientów wspaniale odświeża rynek branżowy oraz pozwala wyróżnić się na tle konkurencji. Udzielanie zniżek zwiększa ilość konsumentów oraz zapewnia, że chętnie wracać do Państwa sklepu, salonu, gabinetu czy urzędu. Dodatkowo firmy biorąc udział w programie Pass stają się jednocześnie promotorami wielkiej kampanii na rzecz oszczędzania przy okazji zakupów.

Aby dołączyć do nas wystarczy wybrać jeden z pakietów znajdujących się w naszym sklepie internetowym. Na start proponujemy każdej branży także dodatkowy zestaw produktów promocyjnych, takich jak ulotki, wizytówki, tabliczki reklamowe oraz wiele innych korzyści.

Jak klienci firm mogą otrzymać Kartę Pass?

refinance
Jedyną możliwością jest uzyskanie jej od jednej z firm należących do naszego programu partnerskiego. Na plastikowej, imiennej lub anonimowej, karcie znajduje się logo Pass oraz informacje o firmie, która ją wręczyła. Jest ona aktywna w każdym punkcie honorującym naszą działalność - pełny wykaz firm znajduje się w naszym internetowym katalogu. Dzięki temu konsumenci w całej Polsce chętniej wybiorą przedsiębiorstwa należące do Pass.
Zarejestruj swoją firmę

Zarejestruj swoją firmę

Ciesz się z nieograniczonych korzyści

Ciesz się z nieograniczonych korzyści

Wręcz Karty Pass swoim klientom

Wręcz Karty Pass swoim klientom

O zyskach przekonasz się sam

O zyskach przekonasz się sam

Przystąp do programu już dziś i ciesz się niezliczonymi KORZYŚCIAMI! PRZYSTĄP DO PROGRAMU

Dane Kontaktowe

Adres : Obrońców Poczty Gdańskiej 20s
42-400 Zawiercie

Email : karta@pass.pl
Telefon :
+48 793 600 007
©2020 pass.pl All Rights Reserved. Designed By TOPCA

Search